LKS Paszczyniak Paszczyna  2 : 1  Czekaj Ropczyce

Bramki:

1:0 CIEŚLIK PAWEŁ

1:1 CZEKAJ

2:1 PYSKATY JAKUB

Paszczyniak nie pozwolił sobie na potknięcie z niżej notowanym zespołem z Ropczyc, zasłużenie wywożąc z terenu rywala pełną pulę punktów. Po wygranej u siebie z Olchovią gracze z Paszczyny poszli za ciosem i wygrali już piąty raz w tym sezonie.

Od początku spotkania zaznaczyła się przewaga bardziej doświadczonych przyjezdnych, którzy sposób na przyzwoicie spisującego się Wiącka znaleźli dopiero po około 25 minutach gry za sprawą Pawła Cieślika, który uderzył nie do obrony dla golkipera Czekaja.

Miejscowi próbowali "odgryzać" się akcjami zaczepnymi, lecz nie stworzyli sobie klarownych okazji do pokonania Świętonia.

Zmotywowani gospodarze bojowo rozpoczęli drugą połowę tego meczu. Błysnął w tej sytuacji pomocnik Czekaja Przemysław Krok, który po minięciu kilku rywali uderzył niemal w samo "okienko" bramki gości.
Z wyrównania Czekaj cieszył się niespełna 20 minut. Dobrą zmianę w zespole z Paszczyny dał Jakub Pyskaty, który w sprytny sposób wykorzystał sytuację "sam na sam" z Wiąckiem, przerzucając piłkę nad bramkarzem z Ropczyc. Dla zawodnika Paszczyniaka był to drugi mecz z rzędu okraszony golem. Bramka ta, jak się okazało później była ostatnią w tym meczu. Paszczyniak wygrał z Czekajem Ropczyce 2:1 i odrobił trzy punkty straty do wicelidera Interu Gnojnica.