LKS Paszczyniak Paszczyna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 35, wczoraj: 57
ogółem: 359 047

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Paszczyna vs Hóragan Przdebórz
Ładowanie...

Ankiety

Utrzymamy się w "A" klasie w tym sezonie??

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2016-08-21 Paszczyniak Paszczyna 1:3 Kamieniarz Golemki relacja ›
2016-08-21 Borowiec Straszęcin 2:4 LKS Stasiówka zobacz ›
2016-08-21 LKS Zasów-Mokre 2:4 Bodzos Podgrodzie zobacz ›
2016-08-21 Victoria Ocieka 3:0 Czarnovia Czarna zobacz ›
2016-08-21 Strażak Lubzina 3:1 LKS Głowaczowa zobacz ›
2016-08-21 LKS Żyraków 3:5 LKS Pustów zobacz ›
2016-08-24 LKS Łęki Górne 0:4 LKS Nagoszyn zobacz ›
2016-08-28 LKS Głowaczowa 4:0 Paszczyniak Paszczyna relacja ›
2016-08-28 Czarnovia Czarna 2:2 Strażak Lubzina zobacz ›
2016-08-28 Bodzos Podgrodzie 1:0 LKS Stasiówka zobacz ›
2016-08-28 LKS Pustów 3:1 Borowiec Straszęcin zobacz ›
2016-08-28 LKS Zasów-Mokre 1:2 Victoria Ocieka zobacz ›
2016-08-28 LKS Nagoszyn 2:0 LKS Żyraków zobacz ›
2016-08-28 Kamieniarz Golemki 0:2 LKS Łęki Górne zobacz ›
2016-09-04 Strażak Lubzina 5:0 LKS Zasów-Mokre zobacz ›
2016-09-04 LKS Stasiówka 2:1 LKS Pustów zobacz ›
2016-09-04 Borowiec Straszęcin 2:0 LKS Nagoszyn zobacz ›
2016-09-04 Paszczyniak Paszczyna 4:3 Czarnovia Czarna relacja ›
2016-09-04 LKS Łęki Górne 2:1 LKS Głowaczowa zobacz ›
2016-09-04 LKS Żyraków 1:6 Kamieniarz Golemki zobacz ›
2016-09-04 Victoria Ocieka 1:1 Bodzos Podgrodzie zobacz ›
2016-09-11 LKS Zasów-Mokre 0:0 Paszczyniak Paszczyna relacja ›
2016-09-11 Czarnovia Czarna 3:2 LKS Łęki Górne zobacz ›
2016-09-11 Bodzos Podgrodzie 3:2 LKS Pustów zobacz ›
2016-09-11 LKS Głowaczowa 5:0 LKS Żyraków zobacz ›
2016-09-11 LKS Nagoszyn 2:2 LKS Stasiówka zobacz ›
2016-09-11 Kamieniarz Golemki 0:0 Borowiec Straszęcin zobacz ›
2016-09-11 Victoria Ocieka 1:0 Strażak Lubzina zobacz ›
2016-09-18 LKS Stasiówka LKS Żyraków 17:00
2016-09-18 LKS Żyraków Czarnovia Czarna 17:00
2016-09-18 LKS Łęki Górne LKS Zasów-Mokre 17:00
2016-09-18 LKS Pustów LKS Nagoszyn 17:00
2016-09-18 Borowiec Straszęcin LKS Głowaczowa 17:00
2016-09-18 Paszczyniak Paszczyna Victoria Ocieka 16:00
2016-09-18 Strażak Lubzina Bodzos Podgrodzie 17:00
2016-09-25 Strażak Lubzina Paszczyniak Paszczyna 11:00
2016-09-25 Victoria Ocieka LKS Łęki Górne 17:00
2016-09-25 Bodzos Podgrodzie LKS Nagoszyn 17:00
2016-09-25 Kamieniarz Golemki LKS Pustów 17:00
2016-09-25 LKS Zasów-Mokre LKS Żyraków 17:00
2016-09-25 Czarnovia Czarna Borowiec Straszęcin 17:00
2016-09-25 LKS Głowaczowa LKS Stasiówka 17:00
2016-10-02 LKS Żyraków Victoria Ocieka 17:00
2016-10-02 Paszczyniak Paszczyna Bodzos Podgrodzie 16:00
2016-10-02 LKS Pustów LKS Głowaczowa 17:00
2016-10-02 LKS Żyraków Victoria Ocieka 17:00
2016-10-02 LKS Nagoszyn Kamieniarz Golemki 17:00
2016-10-02 LKS Łęki Górne Strażak Lubzina 17:00
2016-10-02 Borowiec Straszęcin LKS Zasów-Mokre 17:00
2016-10-09 LKS Zasów-Mokre LKS Stasiówka 17:00
2016-10-09 Paszczyniak Paszczyna LKS Łęki Górne 14:00
2016-10-09 Victoria Ocieka Borowiec Straszęcin 17:00
2016-10-09 Czarnovia Czarna LKS Pustów 17:00
2016-10-09 Bodzos Podgrodzie Kamieniarz Golemki 17:00
2016-10-09 Strażak Lubzina LKS Żyraków 17:00
2016-10-09 LKS Głowaczowa LKS Nagoszyn 17:00
2016-10-16 LKS Żyraków Paszczyniak Paszczyna 14:00
2016-10-16 LKS Łęki Górne Bodzos Podgrodzie 17:00
2016-10-16 Kamieniarz Golemki LKS Głowaczowa 17:00
2016-10-16 LKS Nagoszyn Czarnovia Czarna 17:00
2016-10-16 LKS Pustów LKS Zasów-Mokre 17:00
2016-10-16 LKS Stasiówka Victoria Ocieka 17:00
2016-10-16 Borowiec Straszęcin Strażak Lubzina 17:00
10  2016-10-23 Czarnovia Czarna Kamieniarz Golemki 17:00
10  2016-10-23 Strażak Lubzina LKS Stasiówka 17:00
10  2016-10-23 Victoria Ocieka LKS Pustów 17:00
10  2016-10-23 LKS Łęki Górne LKS Żyraków 17:00
10  2016-10-23 LKS Zasów-Mokre LKS Nagoszyn 17:00
10  2016-10-23 Paszczyniak Paszczyna Borowiec Straszęcin 16:00
10  2016-10-23 Bodzos Podgrodzie LKS Głowaczowa 17:00
11  2016-10-30 LKS Głowaczowa Czarnovia Czarna 17:00
11  2016-10-30 LKS Pustów Strażak Lubzina 17:00
11  2016-10-30 LKS Stasiówka Paszczyniak Paszczyna 14:00
11  2016-10-30 LKS Żyraków Bodzos Podgrodzie 17:00
11  2016-10-30 LKS Nagoszyn Victoria Ocieka 17:00
11  2016-10-30 Kamieniarz Golemki LKS Zasów-Mokre 17:00
11  2016-10-30 Borowiec Straszęcin LKS Łęki Górne 17:00
12  2016-11-06 Strażak Lubzina LKS Nagoszyn 17:00
12  2016-11-06 Bodzos Podgrodzie Czarnovia Czarna 17:00
12  2016-11-06 LKS Łęki Górne LKS Stasiówka 17:00
12  2016-11-06 Victoria Ocieka Kamieniarz Golemki 17:00
12  2016-11-06 LKS Zasów-Mokre LKS Głowaczowa 17:00
12  2016-11-06 Paszczyniak Paszczyna LKS Pustów 14:00
12  2016-11-06 LKS Żyraków Borowiec Straszęcin 17:00
13  2016-11-13 Czarnovia Czarna LKS Zasów-Mokre 17:00
13  2016-11-13 LKS Nagoszyn Paszczyniak Paszczyna 14:00
13  2016-11-13 LKS Pustów LKS Łęki Górne 17:00
13  2016-11-13 LKS Głowaczowa Victoria Ocieka 17:00
13  2016-11-13 Borowiec Straszęcin Bodzos Podgrodzie 17:00
13  2016-11-13 LKS Stasiówka LKS Żyraków 17:00
13  2016-11-13 Kamieniarz Golemki Strażak Lubzina 17:00

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Zasów-MokrePaszczyniak Paszczyna
LKS Zasów-Mokre 0:0 Paszczyniak Paszczyna
2016-09-11, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
LKS Stasiówka - LKS Żyraków
LKS Żyraków - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustów - LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin - LKS Głowaczowa
Paszczyniak Paszczyna - Victoria Ocieka
Strażak Lubzina - Bodzos Podgrodzie

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS Zasów - Mokre 0:0 Paszczyniak Paszczyna
Czarnovia Czarna 3:2 LKS Łęki Górne
Bodzos Podgrodzie 3:2 LKS Pustów
LKS Głowaczowa 5:0 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 2:2 LKS Stasiówka
Kamieniarz Golemki 0:0 Borowiec Straszęcin
Victoria Ocieka 1:0 Strażak Lubzina

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Buttony

Zegar

Kalendarium

29

05-2017

pon.

30

05-2017

wtorek

31

05-2017

środa

01

06-2017

czwartek

02

06-2017

piątek

03

06-2017

sobota

04

06-2017

niedziela