LKS Paszczyniak Paszczyna - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 157, wczoraj: 128
ogółem: 389 278

statystyki szczegółowe

Statystyki drużyny

Losowa galeria

Paszczyna vs. Inter Gnojcnia
Ładowanie...

Ankiety

Utrzymamy się w "A" klasie w tym sezonie??

Statystyki drużyny

Czas gry

1. Mateusz Świętoń
Mateusz Świętoń 360 minut
2. Sylwester Wolak
Sylwester Wolak 360 minut
3. Witold Kozioł
Witold Kozioł 360 minut
4. Adrian Tokarz
Adrian Tokarz 360 minut
5. Waldemar Chorąży
Waldemar Chorąży 316 minut
6. Piotr Zieliński
Piotr Zieliński 286 minut
7. Jakub Pyskaty
Jakub Pyskaty 270 minut
8. Łukasz Królikowski
Łukasz Królikowski 270 minut
9. Krystian Michałek
Krystian Michałek 255 minut
10. Mariusz Ciurkot
Mariusz Ciurkot 209 minut
11. Rafał Dziedzic
Rafał Dziedzic 205 minut
12. Mariusz Szajna
Mariusz Szajna 192 minut
13. Łukasz Kusibab
Łukasz Kusibab 168 minut
14. Patryk Kucharski
Patryk Kucharski 110 minut
15. Patryk Rokosz
Patryk Rokosz 104 minut
16. Karol Banach
Karol Banach 90 minut
17. Krzysztof Żurek
Krzysztof Żurek 45 minut

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

LKS Zasów-MokrePaszczyniak Paszczyna
LKS Zasów-Mokre 0:0 Paszczyniak Paszczyna
2016-09-11, 16:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 5
LKS Stasiówka - LKS Żyraków
LKS Żyraków - Czarnovia Czarna
LKS Łęki Górne - LKS Zasów - Mokre
LKS Pustów - LKS Nagoszyn
Borowiec Straszęcin - LKS Głowaczowa
Paszczyniak Paszczyna - Victoria Ocieka
Strażak Lubzina - Bodzos Podgrodzie

Wyniki

Ostatnia kolejka 4
LKS Zasów - Mokre 0:0 Paszczyniak Paszczyna
Czarnovia Czarna 3:2 LKS Łęki Górne
Bodzos Podgrodzie 3:2 LKS Pustów
LKS Głowaczowa 5:0 LKS Żyraków
LKS Nagoszyn 2:2 LKS Stasiówka
Kamieniarz Golemki 0:0 Borowiec Straszęcin
Victoria Ocieka 1:0 Strażak Lubzina

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Buttony

Zegar

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek